עלינו

כדי להבין מדוע שירותי ייעוץ והכוונה להצלחה בבחינה הפסיכומטרית חשובים כל כך יש לדעת שהבחינה הפסיכומטרית נחשבת מזה שנים רבות לשער הכניסה ללימודים גבוהים. ב- NIRHAEMEK, שפועלים בתחום כבר 6 שנים ובהצלחה ניכרת יודעים שהצלחה בבחינה זאת יכולה להוות גורם משפיע לא רק בכניסה לאקדמיה אלא גם הרבה מעבר לכך. במציאות הנוכחית בישראל, ישנה חשיבות עצומה ללימודים גבוהים גם מבחינת שוק העבודה. אחוז המשכילים נמצא בעליה מתמדת ובקרב מקומות עבודה רבים, הן פרטיים והן במגזר הציבורי, מגייסים בעיקר עובדים אקדמאים.
להשיג את היעד
ההחלטה של אדם צעיר לבחור בלימודים אקדמיים קשורה קשר הדוק עם האישיות שלו, עם ההערכה העצמית שלו ובעיקר עם המטרות ועם היעדים שלו והאופן שבו הוא רואה את עתידו. ב- NIRHAEMEK יודעים עד כמה רבה המשמעות של השגת היעד עבור כל אדם ואדם. מכיוון שהבחינה הפסיכומטרית הינה בעלת חשיבות רבה כל כך בדרך את היעד, מתוך היותה גורם ממיין ומסנן בדרך לקבלת תואר אקדמי, הרי שחשוב מאוד להיערך לקראתה באופן נכון, שבמידה רבה הינו אישי.
אנשים רבים נזקקים למעט עזרה וייעוץ בדרך להשגת היעד והמטרות. לעיתים מדובר בייעוץ בדבר מסלול הלימודים הנכון ביותר עבורם ולעיתים מדובר על בחינה של המסלול המקצועי הנכון ביותר. לעיתים מדובר על ייעוץ אודות הדרך המתאימה יותר להתכונן לבחינה הפסיכומטרית ולעיתים מדובר על שילוב בין לימודים, קריירה, והכנה לפסיכומטרי.
אנו, ב- NIRHAEMEK, מצליחים לסייע לפונים אלינו לבחור בדרך הנכונה ביותר אל היעד. אחוזי ההצלחה במשימה זו, שעומדים אצלנו על מעל 95 אחוזים מדברים בעד עצמם. בשוק שבו ישנם כל כך הרבה מסלולי לימוד שונים, כל כך הרבה מוסדות לימוד אקדמיים וכל כך הרבה בתי ספר ללימודי הכנה לפסיכומטרי, אין פלא שרבים כל כך זקוקים למעט סיוע והכנה. לכן, לכל מי ששואל את עצמו אם כדאי ללמוד לפסיכומטרי לבד או באמצעות קורס ולמי ששואל את עצמו מהם ההבדלים בין בתי הספר השונים להכנה לפסיכומטרי ובאיזה מהם כדאי לבחור – מוזמן ליצור אתנו קשר בדרך שלו להשיג את כל היעדים.