האוניברסיטה העברית

למה ללמוד באוניברסיטה העברית? מה סיכויי הקבלה שלי ללימודים במוסד אקדמאי מוביל? ואיך אפשר לחשב אותם בקלות?


האוניברסיטה העברית היא גם האוניברסיטה הוותיקה ביותר בישראל ונחשבת לאחת המובילות בה. יותר מכך, היא נמנית על מאה האוניברסיטאות הטובות ביותר בכל העולם כולו. המוניטין הרב אשר צברה בכל שנות פעילותה הפך אותה גם למובילה בקרב הקהילה המדעית והיא מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד שונים. יוקרתה וכן החתירה למצוינות אלו הם ערכים אשר מובילים לכך שרבים רוצים להתקבל ללימודים בה. אולם יש לציין כי לא עבור כל אלו אשר חולמים על לימודים באוניברסיטה העברית סיכויי קבלה זהים וכדי להתקבל יש לעמוד בקריטריונים שונים ומגוונים.

 

האוניברסיטה העברית – למה כדאי ללמוד שם?

במידה ואתם מתלבטים ושואלים מדוע כדאי לכם ללמוד באוניברסיטה העברית הרי שהתשובה לכך פשוטה: מדובר באחת האוניברסיטאות המובילות בארץ בפרט ובעולם בכלל. הסטודנטים במוסד אקדמי זה נהנים ממרצים ברמה בין לאומית אשר נחשבים למובילים בחזית המחקר העולמית. יותר מכך לרשותם של הסטודנטים מגוון רחב של תחומי לימוד החל במדעי החברה, מדעי הרוח, מדעי החיים ומדעי הטבע, דרך מנהל עסקים, משפטים ורפואה ועד לחינוך, חקלאות ותזונה. כמו כן האוניברסיטה העברית מבצעת שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמאיים בחו"ל כך שהלימודים בה יכולים להפוך לחוויה. עם זאת על מנת להפוך לסטודנטים מן המניין, אין זה בלתי נמנע ועליכם לעמוד בתנאי הקבלה.

כיצד תוכלו לחשב בקלות את סיכויי הקבלה שלכם?

כאמור תנאי קבלה שונים מאוניברסיטה לאוניברסיטה ומשמשים כדרך לביצוע מיון ראשוני. כמו כן תנאי הקבלה שונים גם מחוג לחוג, כאשר כל פקולטה מעמידה קריטריונים אחרים. במידה ואתם רוצים לחשב סיכויי קבלה האוניברסיטה העברית אומנם מעמידה לרשותכם מחשבון שיאפשר לכם לעשות כן. אולם במקום שתצטרכו לבזבז זמן יקר על ביצוע חישובים באתרים שונים, אנו מזמינים אתכם לרכז תחת קורת גג אחת את הנתונים שלכם ולראות את האפשרויות שעומדות לרשותכם בקלות וביעילות. באתר שוקיסט מחשבון תנאי קבלה אשר בעזרתו תוכלו לעשות חישוב ממוצע בגרות וכן חישוב סכם באופן אישי ובהתאמה לתנאי הקבלה של האוניברסיטאות השונות. כך תוכלו ללמוד על הסיכויים שלכם ולדעת מה עליכם לשפר, אם בכלל, לפני שאתם נרשמים.

בבואכם לבדוק נתונים על האוניברסיטה העברית סיכויי קבלה, חישוב ממוצע בגרות ועוד – ניתן למצוא את הפרטים החשובים כאן ועכשיו! בעזרת אתר שוקיסט תוכלו ללמוד על כל האפשרויות אשר עומדות לרשותכם!

מרחבי הרשת-

טיפים להשתלבות בעולם ההייטק בהמלצת עופר אלשיך>>>

עופר אלשיך בעל תעודת בוגר מנהל עסקים בהתמחות במימון מטעם אונברסיטת בר אילן וסמנכ"ל הכספים של קבוצת סלע.

קבוצת סלע מפעילה את מכללת סלע – מכללה ללימודי מחשבים,פיתוח תוכנה ותכנות.